BVN hazırladığı BIM Objeleri Kütüphanesi ile dünya’da ilklerden

Teknoloji ve inovasyonun öncüsü BVN, çalışmasıyla Dünya’da BIM Objelerini tüm modelleri için hazırlayarak Mühendislerin kullanımına tesis eden öncülerden oldu. Dünya’nın bir çok farklı yerindeki mühendisler artık BVN modellerini proje çalışmalarında rahatlıkla kullanabiliyor.
BIM (Building Information Modelling) akıllı bina modellemesi olarak kullanılan  bir platformdur. BVN’in tüm ürünleri için İObject modellemeleri uzun ve sıkı bir çalışma sonunda tamamlanarak uluslarası Kütüphanelerde yayınlanmaya başlandı.  
BVN BIM dosyasında modelinizin bütün tiplerini, boyutlarını, ürünlerimizin parametrik özelliklerini bulabilir ve firma bilgilerinizi dijital modelinize tanımlayabilirsiniz.  %100 doğru ve hızlı bir şekilde projede yer alan bütün ürünlerinizin metrajını istediğiniz parametrik özellikleriyle birlikte modelden çekebilir, Metraj tablonuzu özelleştirebilir böylelikle bakım zamanlarında Tesis Yönetimi gibi diğer ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz.
 
BVN’de Ekstra  Güvenli Mobil 
Uygulama – BVN Mobil Uygulamasını Kullanabilirsiniz
İklimlendirme sektörünün teknoloji ve inovasyon öncüsü BVN web sitesinde artık tüm ziyaretçi bilgilerini şifreleyerek ekstra güvenlikle koruyor. Ayrıca bvnair.com sayfamızı artık mobil uygulama olarak kullanabilirsiniz! Sayfamızı ziyaretinizde mobil uygulamamızı indirebilir, böylelikle internet bağlantısının olmadığı zamanlarda bile içeriklerimize ulaşarak BVN ürünlerini ve yeniliklerini rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

mega clima ırak-8