Metsan’ın bayi eğitim seminerleri sürüyor

Metsan, Bayi destek çalışmaları kapsamında sürdürmekte olduğu “Mühendislik Yapıştırıcıları ve Yapısal Yapıştırıcılar” başlıklı teknik eğitim programını mayıs ayında Ateş Mühendislik dağıtıcı bayileri, Ataman Teknolojik Ürünler ve Konsan firmalarının yönetici ve satış kadrolarının katılımı ile gerçekleştirdi.
Teknik eğitim çalışmalarında, eğitime katılanların ürünler ile ilgili teknik bilgi donanımlarının artırılması, müşteri ve tüketicilerden gelecek soruları doğru olarak cevaplandırabilme, müşteri ve tüketicilere doğru öneride bulunabilme ve olası şikayetleri doğru sorgulayabilme kabiliyetlerinin geliştirilmesi hedeflendi. 
Eğitim programında bu amaca uygun olarak yapıştırıcıları kür mekanizmalarına göre inceleyerek oluşumlarını anlamaya çalışırken, ürünün uygulanacağı yüzey, maruz kalacağı yükler ve çevresel koşullar gibi detaylı bilgilerin sorgulanmasının gerekliliği vurgulandı. Mühendislik yapıştırıcıları ve yapısal yapıştırıcılar konusunda teknik eğitim çalışmasını tamamlamış olan katılımcılar eğitimin ardından programa dair kazanımlarını, memnuniyetlerini ve temennilerini dile getirdiler. Katılımcılar, seminerlerin sonunda katılım sertifikalarını alarak programı tamamladılar. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Banner RAL CRC 2018-8