ALDAĞ A.Ş. Yeni Atamaları ile Atılımını Sürdürüyor - Akhisar Fabrikası Operasyon Müdürü Tiğin NİŞLİ

ALDAĞ A.Ş., büyüme temposuna ayak uydurabilmek için yüksek donanıma sahip insan değerlerini şirket çatısı altında toplamaya devam ediyor. 
 
Akhisar Fabrikası Operasyon Müdürü Tiğin NİŞLİ
 
ALDAĞ A.Ş. ailesine katılan yeni isimlerden Tiğin NİŞLİ, ALDAĞ A.Ş.’nin yeşil bina konseptine göre inşa edilen ve yakında hizmete girmesi beklenen yeni Akhisar Fabrikası Operasyon Müdürü olarak görevine başladı. 1964 doğumlu olan Tiğin Nişli, Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü mezunudur. 1993 yılına kadar farklı sektörlerde Makine Mühendisi olarak görev yaptı. 1993-2006 yılları arasında Teba ISK A.Ş.’de Tedarik Zinciri ve Satın Alma Müdürü olarak çalıştı. 2006-2012 yılları arasında York Klima’nın İzmir Torbalı’daki üretim tesisinin kurulum aşamasında bulundu, fabrika yönetiminde rol aldı ve Tedarik Zinciri Müdürü görevini üstlendi. 2012-2013 yılları arasında HSK firmasında Fabrika Müdürü, 2013-2016 yılları arasında Comefri firmasının İstanbul Tuzla’daki fabrikasının kurulumunda bulunarak Genel Müdür olarak görev yaptı. Nişli, evli ve iki çocuk babasıdır.
 
Klima Santrali Üretim Müdürü Vahit ÜÇGÜRZ
 
 
 Klima Santrali Üretim Müdürü olarak göreve başlayan, 1969 İzmir doğumlu olan Vahit 
 ÜÇGÜRZ, Buca Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi mezunudur. 1986–2005 yılları arasında 
 TEBA ISK A.Ş.’de Takım Lideri olarak çalıştı. 2005-2006 yılları arasında TEKPAN
 Elektrik Kumanda Panel A.Ş.’nin Kemalpaşa tesisini kurmak üzere Üretim Müdürü 
 olarak görev aldı. 2006 yılında JOHNSON CONTROLS (eski adıyla YORK Firmasının 
 İzmir’de kurulacak olan tesisinin Takım Lideri olarak göreve başladı ve 2018 yılının 
 Nisan ayına kadar bu görevi yerine getirdi.
 
 
 
Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Selçuk KARAKAŞ
 
Satış Sonrası Hizmetler Müdürü olarak görevine başlayan, 1975 doğumlu olan Selçuk KARAKAŞ, İstanbul Maçka Elektrik Teknik Lisesi ve Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümlerinden mezundur. 2002 - 2013 yılları arasında Alarko-Carrier San. ve Tic. A.Ş’de sırasıyla Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi, Servis Satış/SSH Şefi ve Servis Satış/SSH Müdür Yardımcısı görevlerini yerine getirdi. 2013 - 2015 yılları arasında Johnson Controls - York firmasında SSH müdürü olarak çalıştı. Kısa bir süre Modern Klima/Midea şirketinde yine SSH Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 2018 Nisan ayına kadar Kempinski Residences & Hotels SA. bünyesinde Mühendislik Direktörü olarak birimi yönetti.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Ana sayfa 1 Akel-3