Alfa Laval Türkiye “Fark Yaratma” Toplantısı

2018 Alfa Laval Türkiye Fark Yaratma Toplantısı Kıbrıs’ta düzenlendi.

Türkiye'nin dört bir yanından katılım gösteren 11 Alfa Laval iş ortağı, Alfa Laval Contalı Plakalı Isı Değiştiricilerinin satışı ile sürekli büyüme için gerekli pazar eğilimlerini ve stratejilerini paylaşmak üzere Kıbrıs'ta bir araya geldi. Kıbrıs, grubu güzel ve güneşli bir hava ile karşıladı. 3 gün süren etkinliğin öne çıkan konuları rakip analiz çalıştayı, grup çalışmaları ve sunumlarıydı.

Toplantının gündemini; Contalı Plakalı Eşanjörlerde Yeni Standartlar, Dijitalleşme ve 2018 Yılı Planları oluşturdu. Sunumlar sırasında temel konular ağırlıklı olarak Enerji Bölüm’ünün yeni organizasyon yapısı, genel stratejiler, potansiyel pazar fırsatları, grup çalışmaları, proje koordinasyonu, dijitalleşme şeklindeydi.

Konuşmacılar, Tayfun Aydemir, Alfa Laval Türkiye Genel Müdürü, Gökhan Erciyeş, Enerji Bölüm Müdürü Zafer Ceylan, Distribütör Müdürü, Fatih Demirci, HVAC Proje Koordinatörü, İsmail Uzman, Global İş Geliştirme Müdürü ve özel davetli konuk olarak Anna Blomborg, Alfa Laval Lund AB’den katıldı.

Tüm katılımcılar organizasyon sonunda dijital formları kullanarak olumlu geri bildirim verdiler ve etkinliğin her yıl gerçekleşmesini dilediklerini belirttiler.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Ana sayfa 1 Akel-3