Buderus Star Club, sektör paydaşları ile Adıyaman’da bir araya geldi.

Buderus iş ortağımız Akfen Isı firmasının organizasyonu ile Buderus Star Club Tanıtım Organizasyonu 8 Ekim 2018 günü Hilton Garden Inn Adıyaman‘da gerçekleştirildi. Buluşmada Buderus markası, ürün gamı ve Buderus Star Club ile il-gili birçok konu ele alınırken, dijital dönüşüm ve iş geliştirmeye yönelik bilgiler de paylaşıldı.
 
Buderus Star Club bu sene “İşimin Geleceği Buluşmaları Konsepti” ile üyelerini dijital-leşen dünyaya hazırlamayı hedefliyor. Geçmişten günümüze değişen teknolojiler ve müşteri ihtiyacının vurgulandığı bu toplantılarda, üyelerin iş geliştirmedekullanabile-cekleri dijital araçlar konusunda da bilgiler veriliyor. Buderus Star Club kapsamında yapılan buluşma 8 Ekim 2018 günü gerçekleştirildi. Sektöre hizmet veren montaj firma-larının katıldığı buluşmada; Buderus markası, ürünleri ve Buderus Star Club ile ilgili birçok konu ele alındı.
 
Buderus’un yoğuşmalı kombi modellerinden olan GB072 modelinin en çok sattığı il-lerden olan Adıyaman’ın Buderus uzman bayileri  buluşmaya yoğun ilgi gösterdi. Buderus Star Club üyeleri, Buderus yetkilileriyle bilgi alışverişinde bulunup sektördeki gelişmeler hakkında birebir görüşme fırsatı buldu.
 
Buderus’un uzmanlar için yarattığı ayrıcalıklı bir dünya: Buderus Star Club
Buderus Star Club, sektördeki uzmanlara, satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatler ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkan sunan bir program. Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor. Buderus Star Club sistemiyle üyelere birçok avantaj ve ayrıcalığın yanın-da, profesyonelliklerini geliştiren ve destekleyen bir konsept sunuluyor. 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

mega clima ırak-8