Viessmann Vitovolt 300

Viessmann kalitesi ile yüksek verimli fotovoltaik modüller

Viessmann Vitovolt 300 ürün programı, 310 Wp gücüne kadar siyah tasarımlı monokristal ve 285 Wp gücüne kadar polikristal modüllerden oluşmaktadır.

Viessmann Vitovolt 300 fotovoltaik modüller yüksek güç değerlerine ve geniş ürün ve performans garantisine sahiptir. Ayrıca tüm modüller pozitif güç toleransı sayesinde 5 Wp değerine kadar güç artışına ulaşabilir. Vitovolt 300 fotovoltaik modüller; müstakil binalar, apartmanlar, ticari ve endüstriyel binalarda tasarım ve boyutlarıyla öne çıktığı gibi arazi üzeri kurulumlara da uygundur. Yüksek verimli modüller cazip fiyatlarla Bağlantıya hazır modüller, hafif olmaları sebebiyle çatıya ve araziye kolay bir şekilde monte edilebilirler. Monokristal modüller siyah eloksallı çerçeveye, koyu renkte hücrelere ve siyah tedlar folyoya sahiptir. Böylece sıradışı tasarım ve yüksek performans değerleri sayesinde yüksek verimin yanında estetik bir görünüm elde edilir. Viessmann Vitovolt 300 fotovoltaik modüller ile sadece maddi yönden kazanç sağlanmakla kalınmaz, zararlı madde emisyonları da azaltılarak çevrenin korunmasına katkıda bulunulur. Ayrıca bir fotovoltaik sistem bulunduğu yapıya değer katar. Viessmann fotovoltaik sistemler uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

 

 

Vitovolt 300

1 Alüminyum çerçeve

2 Demir oranı düşük cam kapak

3 Üst EVA folyo (EVA= Etilen-Vinil-Asetat)

4 Silisyum hücresi

5 Alt EVA folyo

6 Arka folyo

 

Bu avantajlardan yararlanın

• 25 yıla kadar Viessmann performans garantisi

• Entegre edilmiş by-pass diyotlar gölgeli yüzeylerde dahi yüksek enerji eldesi sağlamaktadır (Sıcak noktalar „hot spots“ oluşması önlenmektedir.).

• Tuz sisine ve amonyağa 

karşı dayanıklılığı sayesinde özellikle  sahil kesimlerinde ve yoğun zirai uygulamaların olduğu bölgelerde kullanılabilir.

• Aksesuar olarak verilebilen inverter, bağlantı seti ve bağlantı kabloları gibi fotovoltaik sistem için gerekli olan bütün komponentler birbirleri ile mükemmel şekilde uyumludur.

• Öztüketim ve şebekeye besleme için uygun çözüm

• Elektrik kablolarının kolayca birleştirilebilmesi sayesinde kolay montaj

• Yüksek enerji eldesi için demir oranı düşük ve geçirgenliği yüksek cam

• IEC, EWG 89/392 ve koruma sınıfı II sertifikaları sayesinde yüksek kalite güvencesi

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

mega clima ırak-8