MGT Filtre iklimlendirme sektöründeki faaliyetleri desteklemeye devam ediyor

MGT Filtre Genel Müdürü Onur Töngüt: “MGT Filtre sektörün gelişmesi adına sektörel etkinlikleri her zaman destekledi, bundan sonra da destek sağlamaya devam edeceğiz.”

1992 yılında İstanbul’da havalandırma HVAC Sistemleri ve Temiz Oda Sistemleri için hava filtreleri üretmek üzere kurulan MGT Filtre, kuruluşundan bugüne kadar olduğu gibi iklimlendirme alanında, sektörün gelişimine katkı sağlayan etkinliklerini destekliyor. Üniversitelerin filtrasyon konusundaki çalışmaları, İklimlendirme sektörünün sivil toplum kuruluşlarının etkinliklerine sponsorluklarla destek sağlamaya devam ediyor. MGT Filtre, son olarak İSKİD’in bu yıl 5’incisini düzenlediği Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı ve ASHRAE Turkish Chapter tarafından 4 – 7 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek olan ASHRAE RAL CRC 2018 Geniş Bölge Toplantısı Bölümler (Chapters) Konferansı’na sponsoru oldu.

Sektörün büyüyüp gelişmesi için MGT Filtre’nin her zaman destek olduğunu belirten MGT Filtre Genel Müdürü Onur Töngüt, “Küresel ısınma, çevrenin korunması gibi problemlerle boğuşan dünyada, iklimlendirme sektörü sürekli olarak teknolojik gelişmelerin olduğu, insanımızın ve içinde yaşadığı çevrenin korunmasını, sağlıklı ve konforlu bir yaşam sunmayı hedefleyen bir sektör. Bu sektörün bir firması olarak MGT Filtre de bu sponsorluklarla bu çalışmalara destek olmayı amaçlıyor. MGT Filtre’nin sektörel etkinliklere verdiği destek, sektörün gelişmesi adına bizim için süreklilik arz eden bir borçtur. Biz her zaman bu destekleri sağladık, bundan sonra da sağlamaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

mega clima ırak-8