Vira, döviz göçünü tersine çeviriyor

Vira sektörde ilk olan ürünlerine bir yenisini daha ekledi. ViraDEG pompalı hava ayırıcı, vakum degazörünü potansiyel müşterileriyle birlikte Avrupalı bayiilerine tanıtmış oldu. 

Vira, iki yılda bir gerçekleşen, sektörde Avrupa’nın en büyük fuarı olarak kabul edilen, 13-16 Mart tarihleri arasında Milano/Italya’da gerçekleşen Mostra Convegno Expocomfort fuarında ürünlerini sergiledi. 

Üretmiş olduğu, hava, tortu ayırıcılar, otomatik hava atıcı purjörler, kimyasal dozajlama kapları ve pompalı vakumlu hava ayırıcılarının yanında, buhar kazanları otomasyon sistemleri olan yüzey blöf, dip blöf, seviye kontrol, on-off ve oransal sistemleri ile dünya’nın her tarafından gelen potansiyel müşterilerin göstermiş olduğu ilgi Vira tarafından memnuniyetle karşılandı.

Vira’nın olarak kuruluş amacı:“Türkiye’nin yurtdışından ithal etmiş olduğu ürünlerin imalatını yaparak, döviz göçünü önlemek ve ihracat ile döviz girdisi sağlamaktır”

Bu amacı yerine getirmek için yurtdışı fuarlarına, özellikle Avrupa fuarlarına katılmaya devam eden Vira, bu yıl ikinci Avrupa fuarı katılımını, 11-15 Haziran tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşecek olan ACHEMA fuarına yapacaktır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Banner RAL CRC 2018-8