Pa-Flex Kauçuk ürünlerine MCE - Mostra Convegno Expocomfort Milano 2018 fuarında yoğun ilgi

Pa-Flex, 13-16 Mart 2018 tarihlerinde İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenen HVAC  sektörünün önemli ve istikrarlı organizasyonlarından biri olan MCE  Mostra Convegno Expocomfort 2018 fuarında elastomerik kauçuk izolasyon üreticisi bir Türk markası olarak yer aldı.

2.400’den fazla katılımcı ve 162.000 civarı ziyaretçinin iştirak ettiği fuarda HVAC&R sektöründeki son gelişmeler, yeni ürünler, ar-ge sonucu geliştirilen alternatif modeller, enerji verimliliğine yönelik tasarlanan projeler vitrine çıktı. Fuar içinde düzenlenen paneller, ziyaretçilerle yapılan görüşmeler sektörle ilgili bölge ve dünya ülkelerinde umutlu bir gelecek olduğuna işaret etmekte. Pa-Flex’in daha önce katılım gösterdiği Köln IEX ve Interclima Paris furlarından tatmin edici sonuçlar almış, İtalya, Macaristan, Litvanya, Ukrayna gibi ülkelerde bayilik oluşturmuştur. Çok önemli ve değerli  rakiplerin olduğu Avrupa bölgesinde kalite ön plana çıkmakta. Avrupa’da kalitesiyle onay alan Pa-Flex daha fazlası için mücadele ediyor.

140 değişik ülkeden ziyaretçi ve katılımcının olduğu fuarda özellikle Hindistan, Çin, Japonya ve Vietnam gibi Asya ülkeleri, Ukrayna, Hırvatistan ve Romanya gibi Avrupa ülkeleri yanı sıra Ürdün, Suudi Arabistan, Filistin, Uruguay,  Arjantin, ABD ve Kanada gibi dünyanın dört bir tarafından katılım gerçekleşmiştir. Bunun etkisi  zamanla Pa-Flex markasının bu ülkelerde bilinir olması ve talepler almaya başlandığında hissedilecektir. Pa-Flex Kauçuk’un amacı bundan sonraki dönemlerde de çeşitli ulusal ve uluslararası organizasyonlarda yer edinip Türkiye ekonomisi ve HVAC sektörüne katkıda bulunmaya devam etmektir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Banner RAL CRC 2018-8