2018 Eurovent Zirvesi'nin Siber Güvenlik Lideri UL

Avrupa HVACR çözümlerinde Siber Güvenliği vurgulayan global test ve sertifika şirketi
 
HVACR endüstrisine ve ötesine küresel bir hizmet sağlayıcı olan UL, İspanya'nın Seville kentindeki 2018 Eurovent Zirvesi'nin resmi Siber Güvenlik Lideri (sponsoru) oldu. UL, Avrupa'nın önemli HVACR karar alıcıları için yaptığı büyük çaplı toplantı sırasında siber güvenlik yaklaşımını ve uzmanlığını vurgulayacak.
 
1893'te Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan UL, güvenlik bilgisini ve deneyimini yeni nesil güvenlik sorunlarına odaklanmak için kullanıyor ve daha güvenli bir yaşam ve çalışma ortamı yaratmada yeni sektörleri ve paydaşları destekliyor. HVACR alanında, UL’nin hizmetleri sertifikasyon, denetim, test, danışmanlık ve eğitime odaklanmaktadır. Bu sponsorluk ile şirket, güvenli ve verimli HVACR çözümlerinin ve son zamanlarda Avrupa ülkelerine genişlemesinin öneminin altını çiziyor. Zirve katılımcıları ayrıca ABD’nin HVACR pazarına nasıl etkili bir şekilde ihracat yapılacağı konusunda özel seminerler alacaklar.
 
UL Küresel İş Geliştirme Direktörü Brian Ferriol: “UL, Avrupa'da HVAC sektöründe böyle anlamlı bir etkinliğe sponsor olmaktan mutluluk duyuyor. Zirvede, 400'den fazla üretici, endüstri dernekleri, mühendislik dernekleri, laboratuvarlar ve politik karar vericiler ile sektörümüzün önemli bir buluşma noktası haline gelmiştir. İnternet bağlantılı cihazlarda üstel büyüme ile bu fırsatı, uzmanlığımızın ve bilgimizin müşterilerimize fark yaratabileceği alanlarda destek sağlamak için kullanıyoruz.”
 
Bu yılki EUROVENTSUMMIT, özellikle Güney Avrupa pazarlarına odaklanacak. Önemli etkinlikler arasında İspanyol federasyonu CONAIF, AEFYT ve AFEC (İngilizce ve İspanyolca) tarafından düzenlenen İspanyol Endüstrisi Sempozyumu ve UL temsilcileri tarafından verilen bir sunum da dahil olmak üzere Denizcilik Müzesi'ndeki Eurovent Innovation / HUB tarafından İspanyol Kurucular için İspanyolca olarak özel bir Atölye Çalışması yer almaktadır. 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Banner RAL CRC 2018-8