Ticaret grubu ve kompresör uzmanı güçlü ortaklıklarına devam ediyor

Beijer Ref ve BITZER: iş birliği
 
Toptancı Beijer Ref AB ve kompresör uzmanı BITZER, önümüzdeki üç yıl için ortaklık anlaşmasını yeniledi. Uzun vadeli iş birlikleri, her iki şirketin de dünya çapında büyümesini ve varlığını sürdürmesini garanti ediyor.
 
Beijer Ref ve BITZER yıllardır birlikte çalışıyor. Her iki şirket de bu uzun vadeli iş birliğini teyit eden bir sözleşme yenilemesini 3 Temmuz 2018'de imzaladı. BITZER'ın Yönetim Kurulu Üyesi ve Satış ve Pazarlama Sorumlusu Gianni Parlanti şunları söylüyor: Be Beijer Ref ile birlikte önümüzdeki üç başarılı yılı dört gözle bekliyoruz. Yüksek kaliteli BITZER ürünleri dünya çapında talep görmektedir ve bu iş birliği, Avrupa, Asya, Afrika ve Yeni Zelanda'daki Beijer Ref dağıtım ağı nedeniyle her iki şirket için de faydalıdır. İş ortaklığımız, Beijer Ref müşterileri için Avrupa sınırlarının ötesindeki BITZER ürünlerinin uygunluğunu ve seçimini geliştirmektedir.”
 
Yeni sözleşme, altısı Avrupa dışında bulunan 44 Beijer Ref şirketini kapsamaktadır. Beijer Ref'te, deneyimli soğutma mühendisleri, soğutma ve iklimlendirme ekipmanlarının ve ilgili bileşenlerinin düzgün bir şekilde dağıtılmasını sağlamak için danışmanlık, satış, depolama ve sevkiyat için uzman olarak birlikte çalışırlar. Beijer Ref tüm BITZER ürünlerini sunmaya devam edecek ve bunları çeşitli medya kanalları ve ticari fuarlarda sunacaktır. Sözleşmenin bir parçası olarak, BITZER ortağını birtakım önlemlerle desteklemeye devam edecektir.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Banner RAL CRC 2018-8