Eurovent İrlanda'dan ilk üyeyi ağırlıyor

EDPAC, Avrupa'nın HVACR endüstri birliğine katıldı
 
Eurovent Yönetim Kurulunun 6 Temmuz 2018 tarihinde Brüksel'de resmi onayını takiben, EDPAC, Eurovent Association'a resmen katıldı. Kritik uygulamalar için yenilikçi klima ekipmanı üreticisi, Eurovent’in İrlanda’dan ilk üyesi oldu.
 
EDPAC, ilk olarak Elektronik Veri İşleme Klimasının kısaltması olan 1968 yılından beri bilgisayar odası klimasıyla ilişkilendirilmiştir. EDPAC’ın İrlanda’daki faaliyetleri, Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Uzak Doğu pazarlarına hizmet vermektedir. 
 
EDPAC Genel Müdürü Noel Lynch şunları söylüyor: “EDPAC 30 yıldan fazla bir süredir İrlanda'da faaliyet göstermekte olup, İrlanda, Avrupa, Orta Doğu ve Güney Amerika'ya hava işleme ve yakın kontrol ekipmanları tedarik etmektedir. Eurovent, müşterilerimize ve bir bütün olarak piyasaya güven veren hem ürün kalitesini hem de standartları geliştirmeyi amaçlayan bir ışık yakmaktadır. Ürünlerimiz veri merkezi ve ticari hava taşımacılığı sektörlerinde iyi kanıtlanmış olsa da, Eurovent ile yakın bir ilişki kurmayı dört gözle bekliyoruz ve İrlanda'dan bir aile üyesi olmaktan memnuniyet duyuyoruz.”
 
EDPAC'ın birleşmesiyle Eurovent şimdi 27 ülkeden 1.000'den fazla dernek ve üreticiyi temsil etmektedir. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Banner RAL CRC 2018-8