41. MCE Fuarı rekor kırdı

MCE 2018 Fuarı, konut ve endüstriyel tesislerde, HVAC&AR-GE ve yenilenebilir enerji sektörlerinde öncü rollerini doğrulayan sonuçlarla kapandı.

 

Dünyanın dört bir yanından fuara gelen 2.400’den fazla katılımcıo, 162.000’den fazla profesyonel ziyaretçisi ve yurtdışından gelen ziyaretçi sayısında yüzde 6 artış, İtalya’dan yüzde 4 artış ile, HVAC ve sıhhi tesisat söktörünün sürekli büyüdüğünü doğruluyor. MCE 2018, ısıtma, soğutma, su ve enerji olmak üzere dört tematik alanda istikrarlı iş ilişkileri kurmak için bir dizi ağ kurma fırsatı sundu. Üretim artışı, ülkenin ulusal üretiminin %60’ını oluşturan tüm zamanların en yüksek ihracat rakamlarıyla gerçekleşti. 

MCE 2018, sektörün İtalya’nın ekonomik büyümesinde öncü rol oynadığını doğrulayan ekonomik göstergelerden yararlanmaya devam eden istikrarlı bir pazar görüntüsü sundu.

100’den fazla etkinlik, temasları teşvik etmek, fikir alışverişinde bulunmak ve profesyoneller, kurumlar ve şirketler ile tartışmalar geliştirmek için canlı bir deneyim sunmak üzere özenle çalıştı. Tüm takvim, katılımcıların profesyonel deneyimlerini iyileştirmelerine, endüstri sektörlerini kapsamlı bir şekilde incelemelerine ve HVAC piyasasında Nesnelerin İnterneti üzerindeki etkisini değerlendirmelerine yardımcı olmak amacıyla bir takım teknik ve hedefli girişimlerle tamamlandı. Enerji verimliliği konferans programının temasıydı.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Banner RAL CRC 2018-8