Bosch Termoteknoloji Orta Doğu ve Kafkasya Bölgesindeki tüm iş ortakları ile ilk toplantısını gerçekleştirdi

Bosch Termoteknoloji Türkiye Çalışanları;  Orta doğu ve Kafkasya’daki İş Ortakları ile 2018 Partner Toplantısında bir araya geldi. 2017 yılının değerlendirildiği toplantıda Bosch Termoteknoloji organizasyon yapısı ve işleyişi hakkında iş ortaklarıyla detaylı bilgi-ler de  paylaşıldı. Toplantıda  “Bosch Termoteknoloji’nin iş ortaklarıyla birlikte büyük bir ailenin olduğu” vurgusu yapıldı. Toplantıda dijitalleşen dünyadaki gelişmeler ve Bosch Termoteknolojinin bu alanda yaptığı çalışmalar da iş ortaklarına sunuldu. Bosch Termoteknoloji Ortadoğu ve Kafkasya Satış Direktörü Mert Kalafatoğlu, 2017 yılında gerçekleşen dijitalleşme projelerini anlatırken, organizasyon yapısının gücü hakkında bilgilendirdi. 

Bosch Termoteknoloji Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat’ın ve  Bosch Termoteknoloji çalışanlarının da katıldığı toplantıda, iş ortaklarına hizmet ve-ren tüm departmanlar iş akış süreçleri ile ilgili bilgiler verdi. 

 

Orta doğu Partner Buluşmasının önemli konuşmacılarından biri olan Fütürist ve Ekonomist Ufuk Tarhan, geleceğin varacağı noktaya vurgu yaparak; mega trendleri katılımcılar ile paylaştı. Boğaz turunun ardından Lacivert Restaurant’ında gerçekleşen gala yemeği ile toplantı sona erdi.

 

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Ana sayfa 1 Akel-3