GF Hakan Plastik, TEBİF 2018 Fuarı’ndaydı

GF Hakan Plastik, yapı sektörü için özel sektör ve devlet kurumlarını biraraya getiren Türkiye İnşaat Teknolojileri ve Endüstriyel Yapı Fuarı (TEBİF 2018)‘e katıldı. 

TEBIF 2018 bu yıl ilk defa TOKİ, Emlak Konut, Kiptaş, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Metro İstanbul’un desteği ve katkısı ile 19-22 Nisan 2018 tarihlerinde Congresium Ankara’da düzenlendi.  Açılışı Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan tarafından gerçekleştirilen fuarda, açılış sonrası standı gezen Bakan, Milletvekilleri ve Kurum Genel Müdürleri, marka ve ürünler hakkında bilgi aldı.

GF Hakan Plastik’in alt yapı ve üst yapı ürün grubu ile yer aldığı fuarda SİLENTA ürün grubu ile öne çıktı. GF Hakan Plastik Yurtiçi Satış Direktörü Murat Üçer, TEBİF 2018’in GF Hakan Plastik açısından bu yıl ilk yurtiçi fuar katılımı olduğunu belirterek şunları söyledi: “GF Hakan Plastik olarak Türkiye genelinde ikisi İstanbul olmak üzere 6 satış bölgemiz ve geniş bir satış yapılanmamız var. Bayilerimiz ve müşterilerimizle yakın olmayı tercih eden bir markayız.  Bu yıl ilk kez düzenlenen TEBIF 2018’e katılımımız bizim için devlet kurumları ve kurumların mühendisleri ile birebir görüşme imkanı sunması açısından önemli. Fuarda alt yapı ve üst yapı ürünlerimizle yer aldık ve ağırlığı da Silenta ürün grubumuza verdik. Çünkü yapıların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve yürürlüğe giren yeni yönetmelikler, bu ürün grubumuzun öne çıkmasını sağlıyor. Bu konuda en hazırlıklı firmaların başında geliyoruz. Türkiye’nin ilk sessiz borusu olan Silenta ve bu grubun diğer üyeleri ihracat pazarında en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alıyor. En sessiz borumuz Silenta Premium, yanmaya dayanıklı sessiz boru sistemimiz Silenta FR gibi ürünler plastik boru sektöründe özellikli ürünler. Bu fuarın da yeni nesil ürünler üreten firmalar ve diğer paydaşlar açısından son derece verimli olduğunu düşünüyoruz”.

Congresium Ankara Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 4 gün süren fuarda GF Hakan Plastik ürünleri ziyaretçilerden de büyük ilgi gördü.

 

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Ana sayfa 1 Akel-3