Metsan, formülü yenilenen EMS ürünleri üç farklı fuarda tüketiciyle buluşturdu

Metsan, formülü yenilenen EMS ürünleri üç farklı fuarda tüketiciyle buluşturdu

 

Metsan, Formülü yenilenen EMS ürünlerini, 7-10 Şubat 2018 ISK-SODEX İstanbul, 26 Şubat- 2 Mart UNICERA İstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı ve 1-2-3 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen Fastener Bağlantı Elemanları Fuarında profesyonel ziyaretçiler ile buluşturdu.

 

Metsan Endüstriyel Yapıştırıcılar Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çabuk: “Birçok yerli ve yabancı ziyaretçi ile bir araya geldiğimiz ISK- Sodex İstanbul fuarında İran, Cezayir, Tunus, Lübnan ve Irak ülke temsilcilerimiz fuar süresince standımızda bizleri destekledi. Ülkemizin dört bir yanından gelen yerli ziyaretçilerimizi ve bölge temsilcilerimizi de standımızda ağırladık. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz tüm ziyaretçilerimiz ile önümüzdeki dönem ile ilgili öngörülerimizi paylaşma fırsatı bulduk.

Anaerobik boru sızdırmazlığı ürünümüzün tanıtımına ağırlık verdiğimiz ISK-SODEX İstanbul’da performans ve stabilite değerleri oldukça gelişmiş olan 5. jenerasyon yeni formülümüzü ziyaretçilerimiz ve müşterilerimizin beğenisine sunduk. Yoğun Ar-Ge çalışmalarımızın bir sonucu olarak elde ettiğimiz ürünümüz ziyaretçilerimiz tarafından büyük ilgi gördü. Performans değerleri ile global rakiplerimizin birçoğunu geride bırakan yeni ürünlerimizin yakın gelecekte pazar lideri konumuna yerleşeceğine inanıyoruz.” 

 

Yenilenen boru sızdırmazlık serimizle bu yıl ilk kez UNICERA’ daydık  

İlk kez katılımcı olarak yer aldığımız Sıhhi tesisat, banyo, mutfak ve seramik sektörünün buluşma noktası olan bu fuarda sektörün önde gelen katılımcı ve ziyaretçileri ile bir araya gelebilme ve ihracatımızın yıldızı olan seramik sektörünün önemli aktörlerine ürünlerimiz ile ilgili detaylı teknik bilgi aktarımında bulunma imkânı elde ettik. Yerli ve yabancı birçok ziyaretçimizle buluştuğumuz bu fuarda ülke temsilcilikleri ve bölge temsilcilikleri noktasında da yeni kazanımlar edindik.

 

Yenilenen formül 

UNICERA İstanbul – Seramik, Banyo & Mutfak Fuarında tanıtımını öncelediğimiz anaerobik boru sızdırmazlık ürünlerimiz yeni formülü ile rakiplerinden farklılaşarak pazarda kalite belirleyici bir rol üstleniyor. Ürünlerimizi deneyimlemiş olan ziyaretçilerimizden de aynı doğrultuda geri bildirimler almak bizleri daha iyisini başarmak için çalışmaya motive ediyor. 

 

Fastener Fair’de ziyaretçilerimizle buluştuk 

Fastener Bağlantı Elemanları Fuarında ilk kez katılımcı olarak yerimizi aldık. Kimyasal ankrajlama malzemesi olarak üretmekte olduğumuz ve EMS Dubell markası ile pazara sunduğumuz kimyasal dübel ürünümüzün tanıtımına ağırlık verdiğimiz fuarda Türkiye’nin dört bir yanından gelip standımızı ziyaret eden bayilerimiz ve ürünlerimizi kullanmakta olan değerli profesyonel tüketiciler ile bir araya gelebilme ve sektördeki yenilikleri değerlendirme fırsatı bulduk. 

Avrupa, Balkan ülkeleri, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Rusya’dan birçok yabancı ziyaretçimizi de standımızda ağırladığımız fuarda, ziyaretçilerimizin bir kısmı ile ülke temsilciliği ön görüşmeleri gerçekleştirdik. Yerli ve yabancı ziyaretçilerimizin bazıları fason üretim (OEM) çalışması talebinde bulundular. 

 

Pazarının lideri EMS Dubell 

Birçok sektörde bir gereklilik haline gelen bağlantı ve sabitleme elemanları teknolojilerinin sergilendiği fuarda yerel pazarın lideri konumunda bulunan kimyasal dübel ürünümüz kullanıcıların takdirini topladı.  

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Ana sayfa 1 Akel-3